İzmir Otoshow Açılıyor

 

İzmir Otoshow Açılıyor


Fuarcılık sektörünün en büyük firması TÜYAP, ülkemizin sektördeki en önemli yatırımlarından biri olan fuarizmir’de, İzmir buluşmalarının ilkini İzmir Otoshow 2016 ile yarın başlatıyor…
 
TÜYAP, 18 – 23 Ekim 2016 tarihleri arasında fuarizmir’de gerçekleşecek İzmir Otoshow 2016 Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı’nın kapılarını 18 Ekimde İzmir ve Ege Bölgesi otomotiv meraklılarına açacak.
 
 
İZFAŞ işbirliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Ticaret Odası ve ODD (Otomotiv Distribütörleri Derneği) desteğiyle hazırlanan fuara ülkemizin en önde gelen otomotiv firmaları arasında yer alan Fiat, Ford, Hyundai, Skoda, Volkswagen, Toyota, Lexus ve Isuzu katılırken, yan sanayi, aksesuar firmaları ve sektörel yayınlar da fuardaki yerlerini aldı. 6 gün boyunca fuara gelecek on binlerce ziyaretçiye keyifli bir atmosfer sunulacak alanda, Sadık Karamustafa'nın hazırladığı “O’nun Arabası” konseptli fotoğraf sergisi, ailece gelecek ziyaretçilerimizin çocuklarına özel hazırlanan çocuk oyun alanı, İzmir Klasik Otomobilciler Derneği, Ege Offroad Topluluğu, İzmir Vosvos Birlik ve Dayanışma Derneği de yer alıyor. Klasik otomobiller standında Cadillac, Camaro, Corvette gibi otomobiller görülebilirken, farklı motosiklet ve off road araçları da incelenebiliyor. Fuarı hafta içi kadın, çocuk ve öğrenciler, hafta sonu da çocuk ve öğrenciler ücretsiz olarak ziyaret edebiliyor.
 

Fuarizmir alanındaki fuarı hafta içi kadın, çocuk ve öğrenciler, hafta sonu da çocuk ve öğrenciler ücretsiz olarak ziyaret edebilecek. Fuar alanına ziyaretçilerimizin kolay ulaşabilmesi için İzmir Büyükşehir Belediyesi Eshot seferlerine (610 Fuar İzmir - Semt Garajı, 650 Fuar İzmir - Fahrettin Altay, 92 Fuar İzmir - Üçyol Metro) ek olarak Alsancak Gar ve Konak Pier'den ücretsiz servisler de kullanılabilecek. Fuar her gün 11:00 - 20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

 
Daha fazla bilgi için;

Uluğ AKTUNÇ / Proje Pazarlama Yöneticisi
ulugaktunc@tuyap.com.tr | Tel: 0212 867 12 27 | GSM: 0549 795 87 35
Ayşe İNCİ AKSOY / Proje Pazarlama Uzmanı
ayseaksoy@tuyap.com.tr | Tel: 0212 867 12 26 | GSM: 0530 641 35 78
 

ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN